• Home
  • Contact / zakelijk
  • Over allaboutbertina
  • Disclaimer
  • Privacyverklaring
    • Bloglovin
    • Facebook
    • Instagram
    • Pinterest
    • Twitter
    • YouTube

allaboutbertina.nl - de dagelijkse dosis beauty voor échte beautyaddict van Nederland en België.

  • Reviews
  • LE kalender
  • Ooglooks
  • winactie(s)

Mijn favoriete ketting op dit moment: minimalistische unicorn ketting shizzie.nl

8 september 2016 Leave a Comment

10aac dsc071582b252812529 - Mijn favoriete ketting op dit moment: minimalistische unicorn ketting shizzie.nl
De trend van deze zomer, minimalistische sieraden. Subtiele en fijne sieraden zoals ringetjes, armbandjes, kettinkjes en oorbellen. Laatst kwam ik deze prachtige minimalistische unicorn ketting tegen en was meteen verliefd op dit prachtige sieraad. Inmiddels behoord deze ketting tot één van mijn kettingen op dit moment. Meer weten over de ketting? Lees even veder!

c4c63 dsc071322b252812529 - Mijn favoriete ketting op dit moment: minimalistische unicorn ketting shizzie.nl

Het is al lang geen geheim meer dat de webshop shizzie.nl, één van mijn favoriete webshop is.
Ze hebben prachtige sieraden voor een heel fijn prijsje. Toen ik laatst nieuwe sieraden wilde bestellen kwam ik deze super schattige minimalistische ketting tegen met een unicorn eraan.

 

e1944 dsc071312b252812529 - Mijn favoriete ketting op dit moment: minimalistische unicorn ketting shizzie.nl

 

Ondanks dat hij heel simpel is, is hij ook heel klassiek en leuk te combineren met je out-fits. Het leukste aan minimalistische kettingen is dat je meerdere kettingen kunt dragen en eindeloos kunt combineren.

8164e dsc071302b252812529 - Mijn favoriete ketting op dit moment: minimalistische unicorn ketting shizzie.nl

Deze origami unicorn ketting is verkrijgbaar in het goud of zilver. Toen ik de ketting bestelde hadden ze hem alleen nog maar in het goud. Voor mij maakte dat niet uit omdat ik zowel zilver als gouden kettingen draag. Wel kun je het beste de ketting voorzien van een dun laagje topcoat, want zoals je ziet is bij mij de sluiting aan het verkleuren.De unicorn bedel is 2 cm lang, en ketting waaraan de unicorn zit is ongeveer 47 cm. Momenteel is hij niet meer verkrijgbaar bij shizzie.nl maar ik zag dat hij ook te koop is op aliexpress.com.

b8188 dsc071482b252812529 - Mijn favoriete ketting op dit moment: minimalistische unicorn ketting shizzie.nl
 

Vinden jullie hem net als leuk als ik? 

Dit delen:

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Tumblr

Gerelateerd

Leave a Comment
Filed Under: accessoires, fashion, kettingen, Shizzie, webshop

Comments

  1. Tamara TS says

    8 september 2016 at 23:05

    Heel tof!

    Beantwoorden
  2. Tamara TS says

    8 september 2016 at 23:05

    Heel tof!

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badgeLaat meer berichten zien

Mijn naam is Bertina (21 jaar) en ik ben de eigenaar van AllAboutBertina. Ik ben allaboutbertina.nl gestart vanuit mijn passie voor beauty producten. Op allaboutbertina.nl kun je terecht voor van alles en nog wat, wat te maken heeft op beautygebied. Mijn doel is andere vrouwen en meiden te helpen in hun zoektocht naar de fijnste producten, die aansluiten bij hun behoeftes en wensen. Op mijn blog kun je de laatste beautynieuwtjes, reviews, make-uplooks, shoplogs en nog veel meer vinden! Minimaal 4x per week kun je terecht voor een nieuw artikel.

Wil je meer weten of ben je geïnteresseerd in een samenwerking? Dan kun je altijd contact opnemen! allaboutbertina@gmail.com
Liefst, Bertina

SOCIAAL MEDIA:

  • Bloglovin
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • YouTube
Follow

Contact opnemen met mij

allaboutbertina@gmail.com

Op dit moment zijn er geen kortingscodes beschikbaar

Op dit moment zijn er geen winacties

pink - Mijn favoriete ketting op dit moment: minimalistische unicorn ketting shizzie.nl

INSTAGRAM

Categorieën

accessoires Action beauty blog blogging blush budgetproef Catrice Collecties Essence Etos fashion feestdagen high end highlighter I Heart Makeup Inspiratie Kruidvat Limited Edition lippen lipstick low-budget M.A.C Makeup Revolution mascara mid budget nailpolish nails ontvangen oogschaduw persbericht Persoonlijk Preview review samenwerking skincare spam je blog swatches TAG Trekpleister Trend Edition update verzorging webshop winactie(s)

MIS NOOIT MEER EEN ARTIKEL

Vul je e-mailadres in om ieder artikel in je mailbox te ontvangen.

Voeg je bij 621 andere abonnees

februari 2019
M D W D V Z Z
« jan    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Theme Design By Studio Mommy · Copyright © 2019